Naše značky

Není vám lhostejné, co na sobě nosíte? Myslíte si, že když už si koupíte něco nového, nemělo by se to do měsíce zničit nebo rozpadnout? Nebaví vás velké nákupní řetězce? Nám to lhostejné není, chceme vše dělat pořádně a kvalitně a řetězce nás taky nebaví.

V Restartu pro vás máme několik desítek českých a slovenských značek. Všechny spoluje to, že jsou to značky nezávislé, jejich tvorba má myšlenku a příběh, jejich zboží vzniká v malých sériích a často je růčně vyráběno samotnými autory. Najdete u nás dámskou a pánskou módu, šperky, kabelky, batohy a další doplňky.

Sériově vyráběnou konfekci u nás nehledejte, z Restartu si odnesete jedině originální kousky s duší od některého z malých lokálních tvůrců. Pokud jste tvůrci vlastní designové značky a měli byste zájem o spolupráci, určitě se ozvěte.

Pokud jste zákazníci a rádi byste v Restartu našli také svou oblíbenou značku, pošlete nám tip na mail nebo facebook.

Najdete u nás zboží těchto krásných značek:

Bohužel není v silách našich ani všech tvůrců nabídnout v Restartu kompletní sortiment zboží, které značky vyrábí. Nabídka je ale široká, přijďte se sami podívat. Když by vám něco cyhbělo, rádi doobjednáme nebo vám doporučíme e-shop příslušné značky, kde svůj vytoužený kousek jistě seženete.

The little story
stránky výrobce

The little story

doplňky se zvířecí tématikou
Luba Kainová
stránky výrobce

Luba Kainová

nerezové brože podle dětských kreseb
Trika z Kyjova
stránky výrobce

Trika z Kyjova

nejen trika pro každého folkloristu
Musa

Musa

náušnice
Life Forms of T-shirt
stránky výrobce

Life Forms of T-shirt

Trička s motivy přírody vyrobená z bio bavlny
Česká síťovka
stránky výrobce

Česká síťovka

Síťovky, igelitkám odzvonilo
Gypsy MaMa
stránky výrobce

Gypsy MaMa

kolekce Venduly Pucharové Kramářová a Venduly Cetlové