Naše značky

Není vám lhostejné, co na sobě nosíte? Myslíte si, že když už si koupíte něco nového, nemělo by se to do měsíce zničit nebo rozpadnout? Nebaví vás velké nákupní řetězce? Nám to lhostejné není, chceme vše dělat pořádně a kvalitně a řetězce nás taky nebaví.

V Restartu pro vás máme několik desítek českých a slovenských značek. Všechny spoluje to, že jsou to značky nezávislé, jejich tvorba má myšlenku a příběh, jejich zboží vzniká v malých sériích a často je růčně vyráběno samotnými autory. Najdete u nás dámskou a pánskou módu, šperky, kabelky, batohy a další doplňky.

Sériově vyráběnou konfekci u nás nehledejte, z Restartu si odnesete jedině originální kousky s duší od některého z malých lokálních tvůrců. Pokud jste tvůrci vlastní designové značky a měli byste zájem o spolupráci, určitě se ozvěte.

Pokud jste zákazníci a rádi byste v Restartu našli také svou oblíbenou značku, pošlete nám tip na mail nebo facebook.

Najdete u nás zboží těchto krásných značek:

Bohužel není v silách našich ani všech tvůrců nabídnout v Restartu kompletní sortiment zboží, které značky vyrábí. Nabídka je ale široká, přijďte se sami podívat. Když by vám něco cyhbělo, rádi doobjednáme nebo vám doporučíme e-shop příslušné značky, kde svůj vytoužený kousek jistě seženete.

Soxit

designové ponožky

Akari

sukně pro každou příležitost

Trle

ručně vázané zápisníky a diáře

Radmil

taštičky, kabelky, peněženky

Teorem

vyšíváné šperky

Huhů

Ilustrovaný soví svět

Hanč

Originální šperky z fima

Koko fashion

Originální pražská módní značka

Coralee

Elegantní ručně vyráběné náhrdelníky

Laboka

Kreativní náhrdelníky

Scura

Dámské a pánské oblečení

Nosit Brno

Značka inspirovaná městem Brnem

Gypsy MaMa

kolekce Venduly Pucharové Kramářová a Venduly Cetlové

Pecka

Sukně Venduly Pucharové Kramářové